NOVINKY     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006    *  *  *  * Vítejte na stránkách krátkosrstých kolií Belinky a Nelinky   *  *  *  *


AKTUALIZACE 21.2.2012

Je tu rok 2012 a uvidíme, co přinese. Každopádně vám přeji všechno nejlepší a ať se vám daří ve všem, do čeho se vrhnete a co si umanete:)

Zároveň se omlouvám za loňskou neaktualizaci webovek. Bohužel se v mém životě udály nějaké změny. Pokusím se postupně loňské důležité nebo zajímavé události a akce doplnit, abych vás o ně neochudila:)

My letos už moc výstav neplánujeme. Nicméně bych chtěla Belu vzít ještě na klubovou výstavu a Nelinku občas oprášit, pokud někde objevím nějakou zajímavou výstavu nebo rozhodčího. Obedienci se budeme samozřejmě věnovat i nadále. Od července bude platit nový mezinárodní zkušební řád a pevně věřím, že holkám bude vyhovovat lépe. Jediné, co mě na něm mrzí, že tam nemáme dřívka. Holky hrozně rády a dobře čuchaj:)

Takže sportu a výstavám a blbostem zdar!


21.2.2012

Přináším vám vyhodnocení každoroční soutěže Klubu chovatelů collií a sheltií Praha. Letos se bohužel moc psů nepřihlásilo, přestože se na výstavách objevuje stále víc a víc kraťand. Snad bude letošní rok o něco zajímavější, tedy aspoň na počítání bodů:)


15.2.2012

V tento den by můj první pes Corey oslavil výročí narozenin. Stále na něho vzpomínám, ale holky mi ho zdárně nahrazují:)


6.1.2012

Nela dnes oslavila své polokulaté 5. narozeniny. Nestihla jsem jí udělat památeční video jako Belince, ale rozhodně jsem něco na památku vymyslet musela. Nelinka pro mě hodně znamená. Dost jsme toho spolu procestovaly, povyhrávaly, problbly a poničily:

Poprosila jsem tedy svou kamarádku Aničku Vlčkovou o nějakou "vzpomínkovou" grafiku a ona mi udělala tuhle nádheru. Snad se vám bude líbit stejně jako mě:)

Pokud byste měli zájem,  Anička určitě udělá ráda udělá něco i pro vás. Dělá i grafiku pro webovky a plete super vodítka a obojky:)

Zároveň tímto zdravíme všechny Nelinčiny sourozence a přejeme jim do dalších let hodně zdraví a samozřejmě spoustu blbnutí s páníčky:)

NOVINKY     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006    
© Lenka Ajmová, webdesign:Marcela Kubů
Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozillu Firefox