O NÁSNedá mi to a musím sem ještě přihodit Jirkovy koníčky, aby se neřeklo, že jeho největší zábavou je vozit mě po psích akcích. Takže než jsme se seznámili, tak měl spoustu času na své koníčky. To víte, ženské jsou náročné, takže musel postupně snižovat frekvenci věnování se jim.


Takže Jirka se věnoval paintballu, jezdil na silničním a horském kole, chodil střílet na střelnici a hlavně si vyráběl různá letadýlka. Když jsme ještě bydleli v Milovicích, tak si dokonce postavil autíčko na dálkové ovládání, prostě jako malý kluk:) No a tady v Benátkách zrekonstruoval barák starej 100 let, to byl v posledních 10 letech jeho největší koníček. A nejen zrekonstruoval barák, ale udělal nám spoustu nábytku do Milovic, který jsme nakonec z finančních důvodů stěhovali i do Benátek:) No a do Benátek udělal mimojiné obývací stěnu a ohromné vestavěné skříně. On je prostě úžasnej!

A aby se ke všemu nenudil, tak si postavil model vznášedla. Ráda bych zmínila, že funkční, a sama bych tomu nevěřila, když bych to neviděla na vlastní oči vznášet. Potom si postavil model parníku, také samozřejmě funkční. No, model vrtulníku si koupil, to by prý fakt nezvládl postavit, i když mu stejně moc nevěřím.A protože si potřeboval nutně splnit svůj životní sen, tak si ke svým 40. narozeninám nadělil konečně pořádnou motorku. Takže místo staré motorky MZ teď má Suzuki Bandit 1200, nebo jak se to píše.

© Lenka Ajmová, webdesign:Marcela Kubů
Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozillu Firefox