PLÁNUJEME     2012    2011    2010    2009     200828.-29.11.2009

Víte, že hrozně toužím po tom získat s Nelou titul Maďarský šampion. Bohužel Maďarsko je tak daleko, že jsem nenašla žádnýho blázna od kraťand, který by tam se mnou jel. No, nakonec se na mě štěstí usmálo a jednoho jsem našla a ten blázen se jmenuje Sabina. Maďarský kynologický klub pořádá dvoudenní mezinárodní a výroční výstavu, kde je možné za dva tituly CAC získat titul Šampion Maďarska (za klasických podmínek potřebujete 4x CAC). Musíte uznat, že to je velice lákavé. No, zrovna v listopadu před vánocema to moc dobrý nápad není, ale on mi Jirka toho chudýho Ježíška určitě odpustí:)


30.10.2009

Další ostuda bude pro změnu na závodech v OB-1 ve Staré Pace, kam jsem se přihlásila s Belinkou. No nic, každý někdy začít musí:) Tak se holt v OB-1 budeme plácat o něco dýl, než to uděláme. Aspoň doufám.


17.10.2009

1. ročník závodu Lyský šikula. Závod podle ZOP bez speciálních a skupinových cviků + kladina + odložení za pochodu vleže. V rámci tréninku závodní atmosféry jsem se ze srandy přihlásila s Belinkou. To bude ostuda:)


8.10.2009

WORLD DOG SHOW BRATISLAVA - na této výstavě asi nemáme moc šancí, konkurence je veliká. Spolu s Nelou bude ve třídě dalších devět šampionek:) Když nic jiného, tak to bude další životní zkušenost.


4.10.2009

Abysme se nenudili, tak v neděli vyrážíme na další coursingový závod - Mistrovství České republiky opět v Kralupech nad Vltavou. Už se moc těšíme. Pojede závodit i špringršpanělka Agáta od Olgy, tak jsem zvědavá, co nám ten slídič vyslídí:)


3.10.2009

Tradiční klubová výstava Klubu chovatelů Collií a Sheltií, Nela je přihlášená do třídy vítězů a Belinka opět s Adélou do soutěže Dítě a pes:) A potom jsou holky přihlášené na klinické oční testy, které se budou provádět přímo na výstavě, což je super, že se nemusíme kodrcat bůhvíkam.


26.9.2009

Neprozřetelně jsem se přihlásila na naše první obediencové závody, nejprve do třídy začátečníků. Vidím to blebě, na trénink jsme měli pouze dva týdny:(


12.-13.9.2009

Dvoudenní výstava v německém Lipsku, kam pojedu opět s kamarádkou Terezou Velkovou. Moc nadějí si na této výstavě nedávám, stále nám chybí ještě 4 tituly na německého šampiona:)


5.9.2009

Opět DOGSHOW RYBNÍKY, neboli krajská výstava v Rybníkách u Dobříše. Vyrážíme tam s Nelou a Belou a taky jede bráška Arnold:)


15.-16.8.2009

Další výstava DUODANUBE BRATISLAVA. Když už máme ty dva CACe, tak by byla škoda nezkusit slovenského šampiona, co myslíte?


1.8.2009

Náš další coursingový závod tentokrát v Lounech. Doufám, že špringršpanělka Enynka si konečně dovyběhá tu prokletou licenci a Olga se smečkou pojede na závod s námi:)


5.7.2009

Křešín Cup Coursing - druhý coursingový závod, kterého se snad už konečně zúčastní obě holky. Teda jestli tam vůbec pojedeme, zatím jsem Jirkovi jaksi nestačila oznámit, že se tam jede jenom 1:38 hod.:)


27.6.2009

Tak jsem taky nahlásila Mezinárodní výstavu v Brně:) Teda já jsem se nenahlásila, nahlásila jsem Nelinku. Tam jsem ještě vystavovat nebyla. A možná se tam uvidíme se sestrou Nelinky Aireenkou a s jejími majiteli Hankou a Jirkou:)


8.6.-14.6.2009

Týdenní soustředí obedience pod vedením finské úspěšné závodnice a instruktorky Katjy Tamminen. V loňském roce u nás měla Katja víkendový seminář obedience a byla jsem vděčná za úžasné nové fígly a triky jak na to:)


6.6.2009

Vyrážíme na Moravu na klubovou výstavu Moravskoslezského klubu chovatelů collií a sheltií do Chropyně. Na výstavě tohoto klubu jsme zatím ještě nikdy nebyli, tak uvidíme, jak se bude dařit


30.5.-6.6.2009

Konečně naše dovolená přeložená z loňského září, kdy jsem byla v nemocnici. Máme pronajatou chatu v Jižních Čechách na polosamotě u rybníka. Koupila jsem si konečně trekingové kolo, už se těším na výlety:)


17.5.2009

V Praze se koná seminář s názvem Projev psa na poslušnosti. Seminář byl poměrně rychle obsazen, tak jsem se přihlásila aspoň jako posluchač bez psa. Seminář pořádá občanské sdružení HELPPES.


16.5.2009

Klubová výstava v Řepči u Tábora nás láká zahraniční rozhodčí paní Elenou Balázsovits z Maďarska, která posuzovala na Evropské výstavě psů v Budapešti, kde jí Nelinka zrovna moc nezaujala, tak jedeme zkusit štěstí ještě jednou:)


9.-10.5.2009

Koketuji s myšlenkou slovenského šampiona, tak vyrážíme s kamarádkou Terezou Velkovou na SPRINGDUODANUBE BRATISLAVA. jinými slovy na dvoudenní mezinárodní výstavu s nominací na rok 2010 na slavnou výstavu CRUFT v Birminghamu.


8.5.2009

Aby si holky trochu užily, přihlásila jsem je na coursingový trénink, opět v Kralupech nad Vltavou. To aby z toho Nelinka nevypadla, když jí ten závod minule bohužel nevyšel. Špringršpanělka Enynka mé kamarádky Olgy bude opět zkoušet licenční závod. Zbývá jí poslední sólo běh a pořád se jí nechce běžet samotné. Budeme držet palce, aby to konečně vyšlo.


2.5.2009

Mezinárodní výstavu v Letňanech si samozřejmě nemůžeme nechat ujít, když to máme docela kousek.


25.4.2009

Na Mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích jsme ještě nevystavovali, tak to jedeme letos vyzkoušet i s bráškou Arnoldem:)


11.4.2009

Opět naše oblíbená Krajská výstava v Mladé Boleslavi. Nelinka bude ve třídě šampionů a Belinka v otevřené třídě.
Když to dopadne dobře, tak by si Lucka od Olgy měla konečně zkusit s Belou ten slibovaný juniorhandling:)


4.-5. 4.2009

Letošní výstavní sezónu zahájíme tentokrát v zahraničí. Bude to Národní výstava psů Dresden v Německu. A aby toho nebylo málo, tak si ještě s Nelinkou v neděli střihneme mezinárodku ve Wieselburgu v Rakousku. A protože už je Nelinka stará koza, nebo teda spíš fena, tak jí čeká otevřená třída, na mezitřídu už nemá nárok:) Vzhledem k tomu, že Nelince po 3 měsících dorazilo potvrzení polského šampiona, podařilo se mi jí na výstavu ve Wieselburgu přehlásit do třídy šampionů.


29.3.2009

Vzhledem k tomu, že už mají holky doma potvrzené coursingové licence, nic jim nebrání v tom vrhnout se konečně do nějakých závodů. Náš první coursingový závod bude v mých oblíbených Kralupech nad Vltavou.


© Lenka Ajmová, webdesign:Marcela Kubů
Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozillu Firefox