VIDEO
26.9.2009 - ZKOUŠKA OB-Z S BELINKOU

Naše první obediencová zkouška s Belou se nám povedla, udělaly jsme jí na výborně. Je to holka šikovná:)
6.2.2010 - ZKOUŠKA OB-1 S BELINKOU

Naše druhá obediencová zkouška s Belou, tentokrát v hale. Sice opět známka dobře, ale o několik bodů jsme se oproti minule zlepšily:)
1.5.2010 - ZKOUŠKA OB-Z S NELINKOU

Nela v pražských Letňanech složila svou vůbec první zkoušku v životě a to hned napoprvé. Na to, že jsme začaly více trénovat až po posunutí na letní čas, tak z ní mám fakt radost.
2.5.2010 - ZKOUŠKA OB-1 S BELINKOU

Bela na obediencových závodech v Praze - Letňanech složila další zkoušku OB-1, bohužel zase jenom na dobře:(
26.6.2010 - 1. Obedience Collie and Sheltie Cup - Mladá Boleslav

Bela na obediencových závodech složila další zkoušku OB-1, opět na dobře:( Celkově obsadila krásné 2. místo v tomto Poháru:)
6.11.2010 - Mistrovství České republiky obedience.

Podařilo se mi s Belou nominovat na Mistrovství České republiky obedience. Bohužel nám štěstí nepřálo a zkoušku OB-1 jsme nesplnili. Celkově jsme v této kategorii obsadili předposlední místo. Ale jak vidíte, některé cviky se Belince moc povedly:)
6.2.2011 - Zimní závod v obedience v Brně.

Do Brna jsem tentokrát přihlásila Nelinku do třídy OB-Z. Udělala mi moc velkou radost. Splnila zkoušku a ještě ke všemu na velmi dobře. Sice občas čuměla po vejrech, ale určitě to bylo lepší, než na závodech venku. V hale bylo tedy dost rušno, ale kupodivu jsme neměli ani jeden cvik za nulu. Holka šikovná:)© Lenka Ajmová, webdesign:Marcela Kubů
Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozillu Firefox