JCh A, Ch A  Flying Heartbreakers Elisa Doolittle "Lili, Liana, Lilianka"

Fotogalerie

Chovatelka Monique Paulus, Flying Heartbreakers, Lucembursko
Datum narození 19.06.2007
Otec Moon Walker from Misstoff "Marwin"
Matka Beautiful Baroness Victoria of Flying Heartbreakers "Vicky"
Zdravotní záznamy CEA, PRA, KAT free (6.týdnů), CEA DNA Normal, MDR1 -/-, štítná žláza ok (09)
Plemenná kniha ČMKU/CK/229/-07/08
Výstavy

JCh A, Ch A, 2x V1, CAJC (CZ); 4x V2 (CZ); 4x V1, CACA,2x V2, resCACA, 2x BOB (A); resCACIB, CACIB (A), V2 ve třídě mladých na Evropské výstavě Budapešť 2008

Zkoušky

ZVOP (12.4.2008, Koško) (3,1 Mb)

Rodokmen

Podrobný rodokmen naleznete zde

Chovnost

chovná, 53cm, 20kg

Štěňátka

12.4.2010 "C", Plánujeme 2012


Lili jsme si přivezli v září 2007 z lucemburské chovatelské stanice Flying Heartbreakers, z které pochází náš Nelísek. Je to dcera Nelískovy sestry Vicky, tatínkem je britský pes Moon Walker from Misstoff "Marwin", velice úspěšný pes posledních let ve Velké Británii.

Lilinka je velice milá fenečka, velmi aktivní, drobet víc uštěkaná, když není po jejím. Má krásnou hlavu s typickým výrazem a krásně tmavým okem. Její hlava je v mých očích dokonalým tupým klínem s naprosto správně definovaným stopem, uložením očí i nasazení uší, což jí dává velmi hezký výraz.

Ve stavbě těla je také velice hezká, výborně zaúhlená s prostorným hrudníkem, rovnou hřbetní linií, výborným předhrudím a linií krku. Mohla by být trochu delší, ale není ještě vyloženě krátkého formátu. Má moc hezký a prostorný pohyb. Lilinka splnila podmínky pro udělení Junioršampiona krásy Rakouska (A JCh.) a na konci roku 2010 splnila podmínky pro udělení Šampiona krásy Rakouska (A Ch.).

Lilinka projevuje silnou vlohu pro pasení, vlohy zvládla při druhé návštěvě oveček i přes velmi nepříjemný úraz ucha elektrickým proudem. Je to temperamentní fenečka, miluje frisbee, které jsme se naučily používat v Anglii v roce 2009, když jsme tam byly na krytí u Bluea (Norfield Tin Star). Od té doby je tím drobet posedlá :))

Stala se u nás maminkou zatím jednoho vrhu (C) a další plánujeme na rok 2012.Zpět na naše fenkyOptimalizováno pro Internet Explorer a Mozilu Firefox