Aktuality 2008


28.12.2008

Abuška s Aničkou tráví spoustu času na výletech nejen v okolí Ústí. Pár foteček z výletu na Žebrák a Točník. Máme radost, že se Abuška tak dobře zabydlela v novém domově a těšíme se na brzkou viděnou.


26.12.2008

Konečně jsme přidali info o našem A vrhu včetně pár foteček ze štěněcího věku.


23.12.2008

Všem přejeme krásné Vánoce plné pohody a klidu!!! Pavla, Jarda, Nelsonek, Egitka, Ribinka, Yarinek a Lili se Šmudlinkou.


17.12.2008

Pro Boba stále hledáme nový domov, máte-li zájem, neváhejte mne kontaktovat!


11.12.2008

Dorazily nám výsledky DNA našich pejsků Lili, Abušky a Yarinka. Lili s Yarinkem jsou oba CEA DNA Normal, Abuška je Carrier. Máme velkou radost, takové výsledky jsme nečekali!!!


8.12.2008

Pár bleskových novinek - 29.11. jsme byli na skok na srazu KK v doprovodu Lenky s Nelinkou. Z naší smečky jsme vzali kromě Bobka všechny - tj. Nelsonka, Egitku, Ribinku, Yarinka a Lili. Bohužel bylo hrozně málo času, ze srazu jsme neviděli v podstatě nic....na srazu tedy i díky nám bylo celkem 65 krátkosrstých kolií.

6. - 7.12. jsme byli tradičně v rakouském Welsu - tentokrát s Lilinkou - v sobotu v mezitřídě získala od německé rozhodčí Heidi Müller moc hezký posudek a ocenění V1, CACA. V neděli byla naposledy ve třídě mladých a získala od rozhodčího Petera Harszanyho V1, CAJC, čímž splnila podmínky pro udělení rakouského junioršampiona. Díky sobotnímu titulu má našlápnuto i na rakouského šampiona. Máme velkou radost, že se Lilinka tak líbí!!!


28.11.2008

Abuška odjela ve čtvrtek ráno s Aničkou do Ústí, zatím se zabydluje a seznamuje, ale je hodná, tak snad budou s Aničkou spokojené.


23.11.2008

Přidali jsme fotogalerie našich kočiček, Berryho, Neldovo zkoušky ZVOP, našich štěňátek z roku 2005 - Mighty's Spring Meadow Beatrix Lady a Black Lady.


22.11.2008

Dospěla jsem ke konečnému rozhodnutí ohledně naší princezny Abigale a chovu na ní. Jelikož nedorostla tak, jak jsem doufala a nesplnila tak některá má očekávání, nebyla jsem si jistá chovem na ní. Nakonec rozhodl fakt, že se u ní objevila alergická reakce na bleší kousnutí a Exspot, tak jsem se rozhodla ji do svého chovu nezařadit. A protože mi bylo velmi líto Aničky, které jsem pomáhala s převzetím Elíka (bratr naší Egitky, který byl k osvojení, ale nakonec zůstal u původní paničky), tak jsem se rozhodla nabídnout Aničce Abušku do spoluvlastnictví. Zůstává stále naše, budeme se často vídat a kdykoli se může domů vrátit, ale myslím si, že u Aničky se jí bude moc líbit, protože bude mít paničku jen sama pro sebe a spoustu zábavy k tomu.

Dnes jsme zjistili nemilé překvapení - Moon byl bez našeho vědomí prodán naší známé veterinářce. Nedal nám vědět ani pan Novotný, který si ho koupil ani ona....pro mě osobně velké lidské zklamání....pokusíme se Moona koupit zpátky. Tak držte palce!

Jinak Lili hárá, takže další hárání by mělo vyjít na květen 2009, kdy bychom rádi vyrazili za ženichem do Velké Británie, více v našich plánech.


16.11.2008

Dnešní velkou novinkou jsou naše nové webové stránky, za jejichž nádherný design vděčíme naší kamarádce Marcele Kubů. Bude nám chvíli trvat než vše doladíme, tak prosíme o trpělivost a doufáme, že se vám budou naše nové stránečky líbit:))


15.11.2008

Dnes proběhla mezinárodní výstava v Praze. Nelsonkův synek Arnold of Bohemia balada získal v mezitřídě V1, CAC, potom mi Sabina vystavila Lilinku ve třídě mladých a šlo jim to společně úžasně a získaly V1, CAJC. Pak jsem vystavovala Nelsonkovo dcerunku Anabela of Bohemia balada a získaly jsme V1, CAC, CACIB a BOB!!! V boji o BOB se paní rozhodčí dlouho rozmýšlela mezi Lili a Anabela, potom zvolila Anabelku kvůli její krásné a výrazné zlaté barvě! Jsem hrdá na všechny a můj velký dík patří Sabině za pomoc!!!


13.11.2008

Dneska mají 3.narozeninky dcerunky po Neldovi a Egitce - Belinka a Becky. Gratulujeme a přejeme hodně dalších šťastných let plných pohody a krásných společných chvil.


3.11.2008

Protože Bob je skoro slepý, vzala jsem ho 31.10.2008 na vyšetření očí, neb jsem myslela, že je tam nějaký problém, který můžeme léčbou zlepšit. Ale výsledek vyšetření nás naprosto šokoval - Bob je PRA pozitivní. Je tímpádem první KK v ČR s touto diagnozou. Nyní plánujeme potvrdit tento výsledek vyšetřením DNA v Optigenu, což bychom rádi stihli do konce roku.
A protože Egi je Bobova dcera, vzala jsem na klinické vyšeření jí i Neldu. Oba jsou CEA, PRA, KAT free (3.11.2008).


27.10.2008

Dnes v 5:40 ráno jsme museli udělat velmi těžké rozhodnutí a uspat Adulku. Byl to úžasný pesan a je mi moc líto, že tu s námi nebyl delší čas. I tak se dožil krásného věku - bylo mu 13 let, 2 měsíce a 13dní.
Děkujeme všem, kteří nám poslali či nabídli pomoc. Bob u nás zřejmě dožije, drobet se škorpí s Yarinkem a najít mu nový domov není tak jednoduché. Tak mu držte palce, aby tu s námi pobyl déle než Adulka.19.10.2008

Máme za sebou výstavní víkend. V sobotu jsme se s Lilinkou zúčastnily Národní výstavy v Brně, Lilinka se panu rozhodčímu velmi líbila a získala V1, CAJC a bojovala velmi dobře i o BOB, který nakonec nezískala, ale jen o fous:)) V neděli jsme vyrazily do Mladé Boleslavy na Klubovou výstavu bez zadávání titulu klubový vítěz, Lilinku vystavovala Sabina a i když to holkám v kruhu šlo krásně a moc jim to spolu slušelo, byly druhé, protože jsme prý vypapané....no chrty nechovám, takže hubené kolie u nás nehledejte. Už i Ada s Bobkem jsou kulatější a rozhodně budou ještě víc:))


15.10.2008

Nelsonek dnes dostal poštu až z daleké Belgie:)) Přišlo mu potvrzení Interšampiona krásy!!!


5.10.2008

27.9. jsme se s Lili a Abuškou zúčastnily mezinárodní výstavy v Český Budějovicích. Lili opět V2 a Abigale V1 bez titulu, protože neukázala dostatečně ouška. Nevadí, i to jsou hezká ocenění.

4. a 5.10. jsme vyrazily s Lili a Lenkou s Nelinkou na Klubovou výstavu a Evropskou výstavu do maďarské Budapešti. Změnili nám bohužel rozhodčího z původně britského Alana Jonese na lucemburskou Ruth Wagner, jejíž posuzování se nám moc nelíbilo. Na Evropské výstavě posuzovala Eleanor Balaszovic, maďarská rozhodčí a chovatelka dlouhosrstých kolií. Oba dny jsme s Lili i s Nelinkou podaly vyrovnané výkony a získaly v konkurenci ocenění výborná druhá, Nelinka po oba dny i resCAC, z čehož máme velkou radost!


25.9.2008

Tak máme spoustu novinek....asi nejzásadnější je naprosto nečekané rozšíření naší smečky na 8 pejsků. 21.9. jsme přivezli k nám domů poslední dva pejsky z Dobré Vody a to 9letého trikolorního tatínka naší Egitky - Being a Dream Alkami alias Boba a 13letého blue merle pejska Agile Dream Alkami alias Adu. Oba kluci jsou v bídném stavu, ve smečce si vzhledem ke svému věku nedokázali urvat příliš bašty, tak jsou velmi hubení. Ale baští s chutí a s chutí zkoumají naší zahradu, tak snad se nám podaří dostat je zas do pěkné kondice. Pár fotek z převozu najdete zde.

Pro Boba vzhledem k jeho čiperné povaze a dobrému psychickému stavu hledáme nový domov, kde by mohl ještě pár let dělat někomu velkou radost svou přítulností a veselou povahou. Není vhodný do smečky s jinými samci, stále se vůči nim chová celkem dominantně. V mládí byl celkem rázným skorošéfem, párkrát se zdatně popral, o čemž svědčí i jeho jizvy. Více o Bobovi najdete zde.

Z dalších novinek jen krátce - Abuška, Egitka a Ribča odháraly, Lilinka si hárání schovává opět na jindy, individualistka:)))

Serologie nám s Lilinkou také dopadla výborně, takže na jaře můžeme razit za ženichem směr UK. Už se moc těšíme!!


4.9.2008

Dnes oslavil Yarinek 2 roky!!! Všechno nejlepší!!!


31.8.2008

Máme za sebou neveselý měsíc.
Asi nejhorší dnem byla sobota 30.8.2008, kdy díky nezodpovědnému řidiči zemřel náš milovaný kocourek Sindibádek. Byl to víc jak pět let náš věrný kamarád a vychoval všechny naše pejsky, zvládnul s námi dvoje stěhování a ve svých 3 letech se naučil chodit ven. Byl to moc chytrý kocourek a bude nám moc chybět.

Z dalších novinek jen bleskově - Lili se zúčastnila dalších výstav - na dvoudenní výstavě 23.-24.8. v rakouském Innsbrucku, získala oba dva dny V1,CAJC, v neděli dokonce BOB. Na konci července jsme se zúčastnily mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi, Lili opět získala moc hezký posudek a umístění V2.

Přidali jsme dvě fotogalerie - jedna je s fotkami štěnátek z "A" vrhu v 8.týdnech od Ivana Růžičky a druhá s našimi kočičkami.

Novinky v plánovaných vrzích - již jsme přidali tatínka k našemu plánovanému vrhu po Liliance, více zde.


19.8.2008

Nelsonek oslavil tento den již 4 roky svého života!!! Všechno nejlepší!!!


30.7.2008

Dnes máme neveselou novinku....po dlouhém zvažování jsme se rozhodli prodat našeho milovaného koníka Moona. Hlavním důvodem byly opakované problémy s jeho ustájením a to, že jsem ho nemohla mít u sebe doma, tak jak jsem původně plánovala. Nyní má k dispozici obrovské pastviny v podhůří Krkonoš a milé lidi, kteří se o něj starají. Přejeme mu dlouhý a krásný život, i když nám po něm bude hrozně moc smutno. Dva roky jsem ho vychovávala a těšila se, až spolu začneme drandit po okolí a nakonec jsem se dočkala jen krátkého obsedání a tří vyjížděk, kdy se učil co a jak. Byl to nejlepší kůň, kterého jsem ve svém životě potkala, úžasná osobnost, kůň gentleman a to nejchytřejší stvoření pod sluncem....


23.7.2008

Tak všechna miminka už jsou ve svých domovech. Ashley dnes odjela až k Boskovicím, přejeme jí i páníčkům, aby se spolu měli krásně a těšíme se na novinky:))

V sobotu jsme se zúčastnili národní výstavy psů v Mladé Boleslavi s Nelískem a Lilinkou. Lilinky to byla první výstava v životě a hned se jí dobře vedlo - byla druhá s oceněním Výborná 2 s krásným posudkem a pochvalou od paní rozhodčí, že má krásný pohyb, ale trochu jí zlobí ouška, což je pravda, neb jsme drobet přehnali léčbu spadlého ouška a nyní jí pro změnu stojí:))) Nelísek v otevřené třídě získal V1 CAC a měla jsem ještě přihlášené páry, ale vzdala jsem je a jela domů.


27.6.2008

Dnes oslavila Ribinka 3 roky svého života:))) Všechno nejlepší!!!


18.6.2008

Dnes oslavil Mooník 4 roky svého života:))) A abych měla ty svoje dva Blížence pohromadě, tak Lilinka oslaví zítra první rok:))) Oběma všechno nejlepší!!!


6.6.2008

Tak včera odjel do nového domova Aidánek a to kousínek od nás do Chrustenic. Zabydlel se bezproblémově a těším se na brzkou viděnou:)))

No a dnes ráno si přijeli z Mostu pro naší raritku Anamurku, která se zabydlela taky výborně, zatím vyhrála i první setkání s domácím kocourem (aby ne, když má od nás natrénováno na Šmudlince řeckořímský zápas:)) Doufám, že budou dělat naše dítka samou radost a jen malounko starostí:)))


4.6.2008

Štěňátkům je již 8 týdnů, mají za sebou první vakcinaci, Aidanek s Anamurkou už mají sbalené batůžky a koncem týdne vyrazí do nových domovů. Ashlinka nám bude dělat společnost do července, kdy se jí vrátí páníčci z cest. Takže v tuto chvíli nemáme žádná štěňátka k odběru, ale podívejte se do plánů na příští rok.


30.5. - 1.6.2008

V sobotu bylo celkem veselo, neb jsem musela bleskově vyřešit ne moc příznivou situaci s umístěním Mooníka a tak se po debatě se Sabinou a ne moc dlouhé úvaze vrátil zpět do Ptic k bráchovi, kde se shodou okolností a náhod zrovinka uvolnil boxík. Už se připravuje na znovuobsedání a pracuje na ruce. Během měsíce se na něm začne jezdit a uvidíme jak to půjde.

V neděli jsme si zajeli se Sabinou, Lenkou, Týnou a pejskama do rakouského Salzburgu na výstavu. Posuzoval P.Fricke z Německa a dopadli jsme napůl skvěle napůl ne tak moc:))) Sabina se Shotkem získala CAJCe v mladých, Týna s Odiem získali velmi dobrou kvůli chybějícímu zubu, Lenka s Nelinkou dokončila Junioršampiona Rakouska - moc a moc gratuluju!!! My s Abuškou jsme byly druhé v mezitřídě, no a rozsekla to Sabinka s Grace, které v otevřené třídě získaly V1, CACA, CACIB a BOB!!! Moc a moc gratulujem!!!


28.5.2008

Štěňátkům je již 7 týdnů, příští týden si již budou balit batůžky a pojedou do nových domovů. To tu bude rázem smutno a prázdno...


24.5.2008

Dnes proběhla mezinárodní výstava v Litoměřicích, které se opět účastnila dítka Nelsonka - Anabela of BB získala v konkurenci V1, CAJC, Artemis v mezitřídě V2, resCAC a Arnold of BB V1, CAC. Moc a moc gratulujeme a děkujeme páníčkům za tak skvělou prezentaci Nelsonkovo dětiček!!!


21.5.2008

Dnes je miminkům 6.týdnů. Už jsou to draci, řádí spolu jak malý tygři. Přidány nové fotečky od Ivana Růžičky ze soboty. V pondělí jsme byli na vyšetření očiček u pana doktora Beránka a výsledky jsou pro nás celkem radostné - Aidanek s Ashley jsou CEA, PRA, KAT negativní, Anamur je CEA pozitivní (nejlehčí stupeň, který se během pár měsíců překryje pigmentem a nebude zjistitelný, na vidění nemá pražádný vliv), PRA, KAT negativní.

A když už jsme u těch výsledků, tak dneska nám dorazily výsledky MDR1 testů z německého Laboklinu. Takže už víme jak na tom jsme u všech našich pejsků a štěníci to mají u sebe na stránce.

No a nesmíme zapomenout na nedělní výlet do německého Penigu na Speciální výstavu britských plemen. Abuška v mezitřídě získala svůj první dospělácký CAC. Byla s námi kamarádka Sabina a její Shotti v mladých získal CAJC a největší radost nám oběma udělala její Grace, která v otevřené třídě získala CAC a BOB a následně si v závěrečkách vybojovala BIS!!!! Moc gratulujem!!!

No a nesmíme zapomenout na Nelískova dítka, která si ve složení Anabela of BB a Arnold of BB s páníčky zajela do polské Jelenie Gory a oba v konkurenci získali V1, CWC, Nejlepší pes a fena v rase a Nelinka nakonec i BOBa:))) Moc a moc dítkám gratulujeme, tatínek Nelsonek je na vás náležitě hrdý!!!


15.5.2008

Včera bylo štěníkům 5 týdnů. Dnes dostali návštěvu v podobě budoucích páníčků Aidanka, všichni jsme si to moc užili a my moc děkujeme za příjemnou socializační návštěvu, krásné fotečky (viz fotečka na úvodce, další brzy přidáme) a pejsci za výborné pamlsky.


8.5.2008

Včera byly štěníkům 4 týdny. Rostou jako z vody, už mají všichni kolem 2kg. Dnes byla znovu odčervena. Nově přidána videa ze tří týdnů - doma a dvě ze dneška - poprvé venku.

Výlet do Řepče se nám nezdařil kvůli mé nemoci, takže můžeme jen gratulovat ostatním. Výstavy se zúčastnila i Nelískova dcerunka Artemis of BB a získala v pěkné konkurenci V2, resCAC a hezký posudek. Moc gratulujeme!!!

Lilianky ouško vypadá lépe, začínám věřit, že se to opravdu spraví a navíc se nám holka rozhodla dospět a začala poprvé hárat:)))


1.5.2008

Včera byly štěníkům 3 týdny. Nové fotečky od Sabiny Havlíčkové.


27.4.2008

Dnes jsme byly s Abuškou a Nelinkou v německých Drážďanech na Národní výstavě. Abuška získala svého druhého německého CAJCe a Nelinka svého prvního CACe. Posuzoval Rolf Blessing (D).


23.4.2008

Tak už jsou štěníkům dva týdny. Mají za sebou první odčervení, focení začíná být drobet kovbojka, obzvláště s naším pomalounkým fotoaparátem:))) Než něco vyfotí, je štěně pryč:))) Aidanek má aktuálně rovné kilo, holky jsou obě baculatější, Ashley má 1,150kg a Anamur 1,1kg:))) Pár pokusů o nové fotky zde.

Aktualizace všude možně - Lili zkouška vloh, plány do budoucna.


12. - 13.4.2008

Tento víkend byl napůl ok napůl nic moc....vyrazily jsme v sobotu v holkama na pasení....Lilinka se chvilku po příjezdu zapletla do elektrického ohradníku a výsledkem je zcela spadlé levé ucho, které dostalo plný zásah elektrikou. Upřímně doufám, že se jí to srovná. Následně jsme zkusily zkoušky vloh ... Lilinka i přes svůj mladý věk a ranní nehodu pásla krásně, Aba se rozpomněla na loňského berana a ovce obcházela obloukem...občas zahnala nějakou mladou, ale obloukem se vyhnula velké ovci ve středu stáda. Budem muset víc trénovat, aby získala jistotu a nebála se jít srovnat jakoukoli ovečku...moje chyba při loňském tréninku se mi nyní jak bumerang vrátila. Nevadí, pořád je to mladá holka a věřím, že po pár dalších trénincích získá zpět svou sebejistotu a bude to pro ní v pohodě.

Naše šikovná dcerunka a sestřička Aireenka of BB se zúčastnila tento víkend Národní výstavy v Ostravě, kde získala krásný posudek a známku V2 od polského rozhodčího P. Szemraje. A jelikož netroškaří, tak s páníčkem Jirkou v neděli vyrazila na zkoušky ZOP (základní ovladatelnost psa) a složila je na výborně s plným počtem bodů a pochvalou a gratulací od pana rozhodčího. Do Ostravy od nás letí obrovská gratulace!!!!


9.4.2008

Máme štěňátka....9.4. ve večerních hodinách se nám narodila štěňátka - 2 triko holky a 1 merle kluk. Více najdete zde. V tuto chvíli jsou všechna rezervovaná.


7.4.2008

Egitce jsou dnes 4 roky.....gratulujeme!!!


5. - 6.4.2008

Tento víkend byl opravdu povedený:o)) V sobotu jsme měly se Sabinou přihlášenu výstavu v Berlíně, ale jako naschvál se začala hřebit Sabinina kobylka Montána (nejhorší je, že jsem to říkala :o))). Narodila se jí nádherná kobylka, která má zatím pracovní jméno Hvězdička:))) I přesto, že jsme kobylku bleskově vysušily a i když byla moc šikovná a rychle se sama postavila a poprvé napila, vyrážely jsme na výstavu s hodinovým zpožděním. A to se nám stalo osudné....sice jsem chvílemi jela jak jen to šlo, dorazily jsme na výstavu v 10:20. I když dle rozpisů na webu měly být krátkosrstky poslední (jako vždy) v kruhu 24 u polského rozhodčího, když Sabina doběhla ke kruhu (zatímco já jsem hledala místo k zaparkování), tak krátkosrstky už byly u konce posuzování v jiném kruhu a u jiné rozhodčí. Opravdu smůla nad smůlu. No aspoň, že Hvězdička se má čile k světu a je opravdu nádherná:)))

No v neděli jsem si to trochu vynahradila....vyrazila jsem s Neldou, Abuškou a Lilčou na trénink pasení k Ivanovi Linhartovi do Sekerkových Louček. S námi dorazila i Léňa s Belinkou a Nelinkou a Markéta s Jirkou a Arnoldem. Nejdříve jsme zkusili pesany u košáru, pak ve volnosti. Abuška s Lilčou mi udělaly velkou radost....krásně se soustředily a Ivan je moc chválil. Arnold u košáru nebyl moc nadšený, ale ve volnosti se chytil a tatínkovu vlohu k pasení rozhodně nezapřel:))) Nelinka nebyla ve své kůži, ale Belinka pracovala taky moc hezky. No a tatík....ten na to vletěl jako vždycky....Ivan ho nechal trochu unavit, pak se Nelda drobet dokázal i soustředit a reagovat na moje snahy o cílené pohybování stáda. Sice jsem při tom padla několikrát za vlast, i ovečky se po mě trochu proběhly (naštěstí to Jirka nestačil zdokumentovat:o)), ale jinak to bylo super:))) Jsem moc ráda, že jsem mohla u tohoto tréninku být a vidět dítka v akci.


30.3.2008

V neděli jsme vyrazily s Léňou, Nelinkou, Abuškou a Lilčou na prochajdu do Ptic. Kromě nás šla i Markéta s Luckou a Jimem s Andym, Ivan, Ivana a Kristýnka se Skipem a Odiem. Prochajdu jsme proložili posezením v příjemné hospůdce a pesani využili příležitost a zařádili si v potoce:)) Asi nejvíc ve vodě lítala Lilianka s Abuškou:))) Fotečky z této krásné procházky jsou k vidění na stránkách Skipa a Odieho:))


22.3.2008

Dnes proběhla mezinárodní výstava v Praze Letňanech. Zúčastnila se jí mimo jiné i štěnítka po Nelískovi a to Arnold of BB ve třídě mladých psů, Acapulko Bila Kaífa v mezitřídě psů, Anabela a Aireen of BB ve třídě mladých fen. Arnold i Anabelka získali V1,CAJC a Nominaci na Crufts 2009, Aireen na své vůbec první výstavě získala v silné konkurenci V3. Acapulko získal VD2 kvůli těžkým uším, jinak se velmi líbil. Všem dětičkám moc a moc gratulujeme, tatínek Nelsonek je na vás všechny náležitě pyšný.


16.3.2008

Pár nových foteček Ribinky u ní na stránečce a na stránce Plánovaných štěníků. Za fotečky moc děkuju Sabině Havlíčkové.


8.3.2008

Dnes jsme byly s Ribinkou na sonu a máme potvrzenou březost!!! Pokud půjde vše tak jak má, bude mít Ribinka v půlce dubna štěňátka!!! Více o očekávaném vrhu naleznete zde.


1.3.2008

V tento příšerně větrný den jsme vyrazily s Abuškou do Mnichova na mezinárodní výstavu pořádanou v nové hale. Cesta děsivá, organizace výstavy taky ne zrovna zářná, trochu mi to připomínalo Olomouc....málo místa kolem kruhů, malinké kruhy, kde se skoro nedalo rozběhnout, v 11 chtěli výstavu kvůli bouři zavřít, ale pak se to uklidnilo...prostě veselej den:))) S Abuškou jsme se dostaly na řadu po 15hod....i když byla naprosto unavená a znechucená (ještě se nám povedlo chytit při venčení blizzard a vrátily jsme se mokré jak myši), hezky se předvedla a získala V1, CAJC a má moc hezký posudek. Závěrečky jsme nestihly, snad příště. Za fotečky Abušky z kruhu moc a moc děkuji Markétě Kouřilové (další foto z výstavy najdete tady)


12.2.2008

Dnes jsme spustili upravenou verzi stráneček, zatím jen v češtině, ještě je třeba pár věcí vychytat. Doufáme, že se Vám bude nové uspořádání stráneček líbit, designu zatím zůstáváme věrní.


10.2.2008

O víkendu proběhla mezinárodní výstava v Brně, která byla pro nás moc a moc úspěšná. Výstavy se zúčastnily dvě Neldovo dcery - Ankara Bila Kaífa a Artemis of Bohemia balada. Ankara získala V1, CAC a malá Artemis V1, CAJC, BOB a 3.BIG!!!! Moc a moc gratulujeme k takovému úspěchu a držíme palce na další!!!

Dále byla Ankara zbonitována a stejně tak naše nová naděje Ribbie. Následně jsme vyrazily do Německa za ženichem - více v sekci Plánovaná štěňátka. A tady pár společných foteček našich budoucích rodičů od majitelky Pitúa Marion Rosenwald...Marion moc díky za pomoc a krásné fotky!!!


15.1.2008

Tak Norimberk nám nevyjde, neb Abuška už je velká holka a začala nám hárat:))) Tak snad příště. Ve stejnou dobu začala hárat i Aireenka, Nelinka byla šikovnější a odhárala už v prosinci a Artemis dokonce v listopadu:))


6.1.2008

Abuška dnes slaví své první narozeninky. Při té příležitosti jsme jí zvážili a změřili a máme 17kg a cca 52cm. Tatínek a ségra přejí všem svým dětem a sourozencům krásné první narozeninky a do dalších let jen to nejlepší, hlavně pevné zdraví a spoustu úspěchů a štěstí.


1.1.2008

V novém roce přejeme Vám všem hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a úspěchů jak v osobním tak i profesním životě a to samé všem Vašim zviřátkům! Pavla, Jarda, Nelson, Egret, Yari, Abuška, Lili, Sindibad, Šmudlinka a Moon.


Aktuality 2010

Aktuality 2009

Aktuality 2007

Aktuality 2006

Aktuality 2005Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozilu Firefox