Aktuality 2012

18.9.2012

Po dlouhé době krátká aktualizace - přidán plánovaný vrh na rok 2013 po Berušce (Berat Grenay), více v sekci Štěňátka. Další vrhy budou zřejmě po Ceylan a Bailley, tam zatím nejsou vybraní tatínkové ani termín krytí. Ale předpokládám, že by to mělo proběhnout v průběhu příštího roku vzhledem k věku holek. Přeci jen na první vrh není ideální vysoký věk prvorodičky.

V červnu oslavila Lilinka své 5. narozeninky. A chvilku po ní i Ribinka své 7.narozeninky, po Ribince už zřejmě další štěňátka nebudou, zatím na to nejsou podmínky. Ale snad budou pokračovat v její linii její dcerky a doufejme, že i Basíček, který je od června zařazen mezi chovné pesany s výškou 59cm. Bonitační posudek zde. Případní zájemci o krytí mne mohou kdykoli kontaktovat, ráda předám kontakt na majitele.
Stal se tak druhým chovným pejskem z naší ch.s. Prvním byl Cole Grenay alias Vigo, který byl uchovněn loni v sprnu v Mladé Boleslavi s výškou 60cm a velmi hezkým bonitačním posudkem. Kontakt na majitele Vigouška a veškeré info o něm najdete na www.collie-smooth.com.

V srpnu se z Nelsonka stal oficiálně veterán, neboť mu 19.8. bylo rovných 8 let....hrozně to utíká. Možná Nelíska opráším a vyrazíme na nějakou výstavu do veteránů, abychom podpořili Nelískovo potomky :))

No a na začátku září bylo Yarinkovi 6 let....bydlí nyní v Praze u naší velmi dobré kamarádky Viery, má se naprosto skvěle a vídáme se docela často.....ne tak často jako s Lilinkou, která si u Sabinky užívá smečky a dětí dosytosti :)) Ještě jednou díky za pomoc oběma!


12.4.2012

A abychom těch přání neměli málo, tak dnes jsou to přesně dva roky, co se na svět vykulila štěňátka našeho C vrhu - Cole, Clay, Ceylan, Claire, Cindy a Camilla. Přejeme všem hodně štěstí, zdraví a dlouhý krásný život!!!


9.4.2012

Dnes slaví již 4. narozeninky naši Áčkaři!!! Anamur, Aidíkovi i Ashley přejeme všechno nejlepší, hodně radosti a zábavy s páníky a těšíme se zase na setkání na nějakém srazíku!!!


7.4.2012

Naše Egitka slaví už 8. narozeniny, přejeme hodně štěstí a doufáme v dalších mnoho let po jejím boku!!!


14.2.2012

Další Nelískova dítka slaví narozeninky, tentokrát eFka of Bohemia balada. Tak všechno nejlepší, hodně štěstí a srandy s páníkama a s některými se budu těšit naviděnou na dalším srazíku ;))


19.1.2012

Dnes slaví naše Béčka (ale jen podle jména, jinak jsou velké to šikulky) své druhé narozeninky. Tak přejeme vše nejlepší Bakarce, Bailley alias Báje, Belbetce alias Bele, Beratce alias Berušce, Blaisulce, Bofince alias Zoe a samozřejmě našemu jedinému chlapákovi Basíčkovi :)) Těším se na brzké shledání s vámi všemi!!!


12.1.2012

Přesně před rokem se Nelsonek stal otcem vrhu A Glarika. Calistě se narodilo 9 štěňátek - 6 holek (3 blue merle, 3 triko) a 3 kluci (2 blue merle, 1 triko). Přejeme jim všem hodně štěstí v dalším životě, spoustu srandy s páníčky a budu se těšit někdy naviděnou! Tatínek posílám pac.

Nelson's puppies:))

6.1.2012

Tatík Nelsonek přeje vše nejlepší Ačkařům of Bohemia balada k jejich 5. narozeninkám:)) Do dalších let hodně zdravíčka, radosti s páníky a úspěchů!!!


1.1.2012

V novém roce přejeme vám všem hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a úspěchů jak v osobním tak i profesním životě a to samé všem vašim zviřátkům! Pavla a zviřátka.


Aktuality 2011

Aktuality 2010

Aktuality 2009

Aktuality 2008

Aktuality 2007

Aktuality 2006

Aktuality 2005Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozilu Firefox