AKTUALITY

8.9.2008

obr1_smool.jpg, 39kB

Kvůli opětovné nemoci jsme se dostali k aktualizaci až dnes. Ze stejného důvodu jsme nedorazili na plánované pasení v Dlouhé Stropnici, což nás velmi mrzí. Snad to vyjde příště. Chtěli bychom v září vyrazit do Sekerkových Louček.

Upravili a doplnili jsme sekci Vzpomínáme a tituly u Lili.


4.9.2008

oslavil Yarinek 2 roky!!! Všechno nejlepší!!!


31.8.2008

Máme za sebou neveselý měsíc.
Asi nejhorší dnem byla sobota 30.8.2008, kdy díky nezodpovědnému řidiči zemřel náš milovaný kocourek Sindibádek. Byl to víc jak pět let náš věrný kamarád a vychoval všechny naše pejsky, zvládnul s námi dvoje stěhování a ve svých 3 letech se naučil chodit ven. Byl to moc chytrý kocourek a bude nám moc chybět.

Z dalších novinek jen bleskově - Lili se zúčastnila dalších výstav - na dvoudenní výstavě 23.-24.8. v rakouském Innsbrucku získala oba dva dny V1,CAJC, v neděli dokonce BOB. Na konci července jsme se zúčastnily mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi, Lili opět získala moc hezký posudek a umístění V2.

Přidali jsme dvě fotogalerie - jedna je s fotkami štěnátek z "A" vrhu v 8.týdnech od Ivana Růžičky a druhá s našimi kočičkami.

Novinky v plánovaných vrzích - již jsme přidali tatínka k našemu plánovanému vrhu po Liliance, více zde.


19.8.2008

Nelsonek oslavil tento den již 4 roky svého života!!! Všechno nejlepší!!!


23.7.2008

Tak všechna miminka už jsou ve svých domovech. Ashley dnes odjela až k Boskovicím, přejeme jí i páníčkům, aby se spolu měli krásně a těšíme se na novinky:))

V sobotu jsme se zúčastnili národní výstavy psů v Mladé Boleslavi s Nelískem a Lilinkou. Lilinky to byla první výstava v životě a hned se jí dobře vedlo - byla druhá s oceněním Výborná 2 s krásným posudkem a pochvalou od paní rozhodčí, že má krásný pohyb, ale trochu jí zlobí ouška, což je pravda, neb jsme drobet přehnali léčbu spadlého ouška a nyní jí pro změnu stojí:))) Nelísek v otevřené třídě získal V1 CAC a měla jsem ještě přihlášené páry, ale vzdala jsem je a jela domů.


27.6.2008

Dnes oslavila Ribinka 3 roky svého života:))) Všechno nejlepší!!!


18.6.2008

Dnes oslavil Mooník 4 roky svého života:))) A abych měla ty svoje dva Blížence pohromadě, tak Lilinka oslaví zítra první rok:))) Oběma všechno nejlepší!!!


6.6.2008

Tak včera odjel do nového domova Aidánek a to kousínek od nás do Chrustenic. Zabydlel se bezproblémově a těším se na brzkou viděnou:)))

No a dnes ráno si přijeli z Mostu pro naší raritku Anamurku, která se zabydlela taky výborně, zatím vyhrála i první setkání s domácím kocourem (aby ne, když má od nás natrénováno na Šmudlince řeckořímský zápas:)) Doufám, že budou dělat naše dítka samou radost a jen malounko starostí:)))


4.6.2008

Štěňátkům je již 8 týdnů, mají za sebou první vakcinaci, Aidanek s Anamurkou už mají sbalené batůžky a koncem týdne vyrazí do nových domovů. Ashlinka nám bude dělat společnost do července, kdy se jí vrátí páníčci z cest. Takže v tuto chvíli nemáme žádná štěňátka k odběru, ale podívejte se do plánů na příští rok.Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozilu Firefox