Plánovaná štěňátka

Vrh C Grenay

Krytí proběhlo v únoru 2010. Štěňátka by se měla narodit kolem 11.dubna 2010.

V první polovině dubna 2010 očekáváme štěňátka po naší JCh A Flying Heartbreakers Elisa Doolittle "Lili", trikolorní fence příjemně temperamentní povahy, s výbornou stavbou těla, v mých očích dokonalou hlavou s naprosto správně definovaným stopem. Při bonitaci je změřena na 53cm, váží 20kg. Lilinka má silnou vlohu pro pasení, v devíti měsících zvládla Zkoušku vloh ovčáckého psa (ZVOP) při druhé návštěvě oveček. Lilinka velmi ráda aportuje a nejvíce miluje přetahování o cokoli. 
Je MDR1 -/-, CEA, PRA, KAT free (7.týdnů), CEA DNA Normal (žádný její potomek nebude nemocný anomálií oka kolií alias CEA). Její 4 sourozenci mají vyšetřenu dysplazii kyčlí i loktů s výsledkem A.

       

Jako otce vrhu jsme po pečlivém zvážení vybrali zlatého pejska Int.Ch., Ch. CZ, JCh. CZ, Klubový šamp., Klubový šamp. práce Escape Krásná Louka "Skip", což je 5letý pejsek krásné zlaté barvy, výborné stavby těla, který posbíral mnoho výstavních i sportovních úspěchů. Se svou paničkou běhá agility a to v nejvyšší třídě A3. Kromě agility pro radost běhají coursing a splněnu mají také Zkoušku vloh ovčáckého psa (ZVOP). Z výstavních úspěchů - 5x CAJC, 2x res.CAC, 1x res.CAC (SK), 10x CAC, 1x CAC (SK), 1x CWC (PL), 1x VSV, 2x NV, 6x CACIB, 5x BOB, 1x 2.BIG, 1x BIS.
Je MDR1 +/+ (žádný potomek nebude citlivý na určité léky), CEA, PRA, KAT free (7.týd., 4 roky), CEA DNA Carrier, PRA (rcd2) Normal.

       

Rodokmen tohoto vrhu

U štěňátek očekáváme výbornou stavbu těla, zlatou i trikolorní barvu, příjemné povahy, doufáme v agilitní i ovčácké vlohy a také velmi dobrý zdravotní profil:))

Štěňátka budou označena čipem, naočkována dle platného očkovacího schématu, 4x odčervena, v 7.týdnech ošetřena proti vnějším parazitům přípravkem Advantix, vyšetřena geneticky na MDR1 a CEA a klinicky na sledované oční vady.

Máte-li zájem o štěňátko z tohoto vrhu, neváhejte mne kontaktovat.Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozilu Firefox