Plánovaný "D" vrh Grenay podzim 2011

Matka vrhu:
Plánujeme naposledy nakrýt naší Turella's U'Ribbie "Ribí", trikolorní fenku velmi milé a přátelské povahy, krásné stavby těla, výborně zaúhlené s krásně dlouhým silným ocasem. Má výrazně tmavé oko mandlového tvaru, které jí dodává krásný fenčí výraz. Je plnochrupá. Její rodokmen je kombinací skandinávsko-britské linie. Ribinka měří 55cm a váží 23kg. Některé Ribinky dcery - Anamur, Ashley, Bailley i Berat - projevují i celkem silné vlohy pro ovečky. Ribinka u oveček byla jen krátce jednou, zatím bez projevení vlohy. Ribinka je nadšený aportér, zkoušíme trochu trénovat obedience a Ribinka se jeví jako velmi šikovná.
Je MDR1 +/-, HD A, CEA, PRA, KAT free (7.týd., 2 roky), CEA DNA Carrier.

Otec vrhu:
Otcem vrhu bude trikolorní pejsek Markylla's Magic Star Performer "Maik", což je již 10letý psí gentleman. I přes svůj vyšší věk má krásnou trikolorní barvu, výbornou stavbu těla, přirozeně klopené ucho a pružný prostorný pohyb. Byl a stále je plnochrupý. Je velice mírný a příjemný společník, páníčka doprovází i v tomto věku stále u kola a má díky tomu výbornou kondici.
Je HD A, CEA, PRA, KAT free.

Maik  

Další informace:

Rodokmen tohoto vrhu
Rodokmen

U štěňátek očekáváme výbornou stavbu těla, pouze trikolorní barvu, příjemné povahy vhodné pro aktivní trávení času i jen jako rodinné mazlíky:))

Štěňátka budou označena čipem, naočkována dle platného očkovacího schématu, 4x odčervena, vyšetřena geneticky na MDR1 a CEA a klinicky na sledované oční vady.

Krytí proběhne předpokládáme v létě 2011. Fotky z našeho lednového krycího výletu naleznete zde.

Máte-li zájem o štěňátko z tohoto vrhu, neváhejte mne kontaktovat.Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozilu Firefox