Plánovaný "E" vrh Grenay 2011/2012

Matka vrhu:
Plánujeme druhá štěňátka po naší JCh A, Nejlepší mladá fena KCHCS 2008 Flying Heartbreakers Elisa Doolittle alias Lili, trikolorní fence příjemně temperamentní povahy, s výbornou stavbou těla, v mých očích dokonalou hlavou s naprosto správně definovaným stopem. Při bonitaci je změřena na 53cm, váží 20kg. Lilinka má silnou vlohu pro pasení, v devíti měsících zvládla Zkoušku vloh ovčáckého psa (ZVOP) při druhé návštěvě oveček.
Je MDR1 -/-, CEA, PRA, KAT free (7.týdnů), CEA DNA Normal (žádný její potomek nebude nemocný anomálií oka kolií alias CEA). Před krytím plánujeme zopakovat klinické vyšetření na CEA, PRA, KAT. Její 4 sourozenci mají vyšetřenu dysplazii kyčlí i loktů s výsledkem A.

   


Otec vrhu:
.....bohužel původně vybraný pejsek Manordeifi Smart Guy at Southcombe onemocněl a nebude možné jej využít na krytí.....takže hledáme jiného ženicha.....


Další informace:

Štěňátka budou označena čipem, naočkována dle platného očkovacího schématu, 4x odčervena, vyšetřena geneticky na MDR1 a CEA a klinicky na sledované oční vady.

Máte-li zájem o štěňátko z tohoto vrhu, neváhejte mne kontaktovat.Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozilu Firefox