Krátkosrstka   

Home
Novinky
Plemeno
  Historie
  Standard
  Povaha
  Zdraví
  Dědičnost barev
  Články

Chov v ČR

  Chovatelské stanice
  Štěňátka + odchovy
  Import
  Krycí psi

Chov ve světě

  Chovatelské stanice
  Štěňátka
  Krycí psi

Rodokmenovník

Výchova štěněte
  Odběr
  Doma
  Socializace
  Časté dotazy

Akce, výstavy

  Proběhlé
  Chystané

Odkazy

Kontakt

Návštěvní kniha

 

Chovatelské stanice

 

Krásná Louka

Chovatelská stanice Michaely Ouředníkové, která chová dlouho i krátkosrsté kolie. Od roku 1986 zde bylo odchováno 10 vrhů dlouhosrstých kolií a 9 vrhů krátkosrstých kolií.

 

Nirreterrit

V roce 1998 odchován vrh dlouhosrstých kolií (http://www.nirreterrit.wz.cz/annie.htm). Dál se zaměřuje na chov krátkosrstých kolií. Dosud 2 vlastní vrhy (B, C, D) plus zaštítění vrhu Č po Bayla Bayla Nirreterrit. Chovatelkou je Zuzana Šusterová.

 

Alkami

Chovatelská stanice paní Levové.Dovezla první KK do Čech.

 

Modrásek

Tato chovatelská stanice vlastní chovnou fenku BU BU BU Nirreterrit, která v prvním vrhu 7.9.06 porodila 5 štěňat. Chovatelkou je MVDr.Helena Modrá.

 

Bohemia Balada

Chovatelská stanice krátkosrsté kolie a ibizského podenga. V roce 2007 první vrh KK a ibizských podengů. Více informací na webových stránkách chovatelky Sabiny Havlíčkové.

 

Zátoka snů

Tato chovatelská stanice očekává letos první vrh KK po Basta Fidli Nirreterrit  a Turella's Skywalker. Byla založena r.1993, kromě KK se zabývá chovem DK, samojedů, šiba inu a lousianských leopardích psů. Kromě psů chová i siamské a orientální kočky. Kontakt na chovatelku Romanu Hrabákovou 606 517 430 nebo 777 615 474, Poříčany.

 

Jezero Krudum

V roce 2006 první vrh KK po Beauty Dream Alkami a jejím bratrovi Being a Dream Alkami. Chovatelka paní Fridrichová.

 

Bila Kaífa

Chovatelská stanice založená chovatelkou Ditou Ungerovou v roce 2006. Chovná fenka Mighty's Spring Meadow Alfa Arien měla první štěňátka v říjnu 2006.

 

Leneli

Letos založená chovatelská stanice chovatelky Lenky Fránkové. Chovná fena Bayla Bayla Nirreterrit měla loni vrh trikolorních a merle štěňat, zapsaných na ch.s. Nirreterrit. Další stejně barevný vrh je plánován na rok 2007 (jaro-léto).

 

Flying Ears

Chovatelská stanice krátkosrstých kolií a brazilské fily. V roce 2007 plánují dva vrh KK. První vrh by se měl narodit v červenci v barvách tricolour a zlatá fence Čert Ví Proč Nirreterrit.

 

Z Tau'ri

Chovatelská stanice krátkosrstých kolií. V roce 2007 plánují první vrh po fence Čarodějka Nirreterrit.