Srazy Grenay - plánované

Venčení Stromovka - 28.10. - sraz ve 13:00 u tramvají jako vždy

Plánovaná a na srazu slíbená procházka v Praze :))) Už se pár lidí nahlásilo, tak hlavně nezapomeňte dát vědět, zda dorazíte, abychom věděli na koho čekat.Srazy Grenay - proběhlé

Sraz - 24. - 25.9. - východní Čechy

Jak jsem slíbila, tak tady info k připravovanému srazu - bude víkendový, vyrazili bychom do východních Čech, přesněji Broumovsko, kde bychom výletíkovali do místních končin, plných nepřeberného množství zajímavých tras, pasáčkovali bychom u Ivany Horské a k tomu mám v plánu jakési sranda závody, jejichž obsah již brzy zveřejním na webu, abyste mohli pilně trénovat (což já samo nebudu, neb na to nemám čas, ale tak někdo být poslední musí a dětičky mají přeci vždy být lepší než rodiče :))) A samozřejmě posezení, probrání všeho možného i nemožného, ukázky fint na KK, pomoc s problémy, výměna rad (názorů raději ne :))) atd. atd....prostě máme si to užít! ;) Předpokl&aac ute;dám opékání buřtíků, venčení Zajištění cen si beru na triko, ale pokud někdo máte nápady, jaké ceny udělit a za co, tak se s nimi :)) Je na nás, jaký si ten srazík uděláme a já se moc těším, že bude super a všichni přidají svou trošku do mlýnu.

Ubytování Camp Kamenec, Teplice nad Metují.

Seznam účastníků (aktuální k 25.8.11 - jestli jsem na někoho zapomněla, tak prosím připomenout :))):
Pavla + Nel + Lili + ?
Mirek + Anuška (1den)
Štěpán + Basco + 3
Klárka + Bája
Libuška + Blaise + 1
Madla + Eda + 1
Klára + Atynka + 3
Veronika + Arinka + 1
Zuzka + Mia + Tezz + 1
Jitka + DK
Viera + 2(3)


Program:
Kdo chce, může dorazit již v pátek, podle dojezdu asi bude nějaká menší procházka po okolí a ohýnek, já se pokusím v pátek tam již být, abyste tam nebyli sami :)) Jinak sraz na místě v sobotu dopoledne cca v 9 hod., pak vyrazíme na ovečky k Ivaně Horské. Po návratu oběd, popovídání a po obědě pauza, během které připravíme sranda závody. Pak si zazávodíme a podle únavy a nálady a počasí buď vyrazíme na malou túru po okolních krásách nebo budeme odpočívat. Večer pak vyhodnocení sranda závodů, rozdělení cen, ohýnek, buřtíky a kdo co přiveze, povídání a pak taky trochu spánku :)) V neděli ráno opět ovečky, kdo nebude chtít, nemusí, může vyrazit na túru, pak obídek a po něm uděláme ukázky "jak na to" co Vás třeba trápí....ukážeme si, kdo to jak řeší, co komu na pesana funguje a třeba to někoho inspiruje :)) No a průběžně pak odjezd domů, doufám, že dobře naladěni a spokojení páníčci i pesani :))

Sranda závody - tak s velkou slávou vymyšleny tři kategorie - podrobněji zde - pro první ročník jsem zvolila raději jednodušší, abychom si to užili a nestresovali sebe i pesany, že nám něco  nejde, tak trénujte a přemýšlejte, jakou kategorii zvolit. To vyřešíme na místě :)))
Díky některým z vás již máme i hezké ceny, tak to bude určitě stát za to :)))

Moc se na vás všechny těším!!! ;-))Venčení Ptice - 28.5.2011

Po delší době jsme se sešli na venčení v Pticích, sešlo se nás jen pár, ale procházka se docela povedla a doufám, že si jí všichni užili a dorazí i na další :)) Fotky snad časem na webu páníčků Viga (Cole Grenay).


Venčení Stromovka - 9.1.2011

Tak první srazík, nebo spíše venčení roku 2011, proběhlo v neděli 9.ledna od 9:30hod ve Stromovce nedaleko výstaviště v Holešovicích. Dorazila Klárka s Bailley, Štěpán s Jiřkou a Basíčkem, Lucia s Janem a Lunou (Camilla) a Madla s rodinou a Edíkem (Clay). Za nás jela Lilinka, která dítka trochu vychovávala, ale jinak byla hodňoučká :) Dorazila nás podpořit také naše skvělá kamarádka Viera s dětmi, snažila se o fotodokumentaci, tak snad se nám povede brzy dát pár fotek na web :)) Všem děkuji, že dorazili, bylo to moc prima!


Venčení Stromovka - 22.12.2010

Tak poslední srazík, nebo spíše venčení, proběhlo ve Stromovce 22.12.2010 u příležitosti návštěvy Prahy a nás mojí skvělé chovatelky Monique Paulus, ch.s. Flying Heartbreakers. Vzhledem k domlouvání na poslední chvíli se sešly jen Bailley a Beruška z B vrhu a C vrh zachránil Cole alias Vigo :)) Procházka byla moc příjemné, byla jsem ve Stromovce prvně a musím říct, že mi učarovala, takže se tam brzy vrátíme :)) Doufám, že v poněkud hojnějším počtu :))


Pasení - 9.10.2010

Dnes jsme vyrazili do východních Čech (konečně to měl Štěpán s Bascem blíž :o))) k Daniele Rájové (ch.s. Dajavera) do Načešic u Heřmanova Městce. Základním cílem bylo seznámení se s ovečkami, s tím, jak se kolie dřív využívaly a také možnost vyzkoušení.

Zúčastnili se:
Lenka s Belinkou a Nelinkou, Štěpán s Bascem, Lucka s Beruškou, Klárka s Bailley, Libuška s Blaise, Madla s Edíkem, Ivana se Skipem a Vigem, Lucia s Lunou a se mnou dorazili - Nelsonek, Ribinka, Lili a Bakarka.

Pár dokumentačních fotek z dopolední části (bez mé smečky a Camillky, která dorazila až na odpolední část). Další fotky by měly být časem u páníčků Vigouška.

Bylo to suprové, vyšlo nejen počasí, ale měli jsme výbornou paní trenérku Danielu, které tímto znovu děkuji za naprosto úžasně strávený čas, spoustu informací, rad a podpory do budoucna. Sešla se skvělá banda lidiček, pesani si pohráli, zacvičili, seznámili se s novými věcmi a zatrénovali si za košárem i ve volnosti. I přes své mládí se jich pár projevovalo celkem nadějně, tak uvidíme, až dospějí, jestli se vlohy projeví :))


Sraz KK v Mannheimu - 12.9.2010

Dnes jsem vyrazila za dětičkama na sraz německých KK do Mannheimu. Nakonec dorazila jen Belbetka a Claire, ale i tak to bylo moc milé setkání a děkuji páníčkům, že dorazili. Pár fotek z tohoto setkání KK najdete zde.


5.9.2010 - výlet na Kačák II

Dnes proběhl druhý srazík našich dětiček a kamarádů. Celkově se nás sešlo 14 KK a jedna borderka :)) Jmenovitě dorazili - Sabina s Gideonem a Shotíkem, Štěpánka s Aidíkem, Libuška s Blaise, Štěpán s Bascem, Renata se Ceylan, Šárka s Artynkou, Enynkou, Conynkou, Renata s vnukem Brontésem a nechyběla ani dnes kamarádka Pavla s Katy, která mi opět pomohla dovézt dětičky na místo srazu.

Ne moc povedené fotečky najdete zde. Většina je rozmazaná, hromadná se pro jistotu ani neuložila, holt fotografovi to dneska moc nešlo :)) Snad to příště bude lepší :))

Jinak se srazík výborně povedl, počasí vyšlo krásně, pejsci si náramně pohráli, my jsme probrali, co jsme mohli, v hospůdce se také příjemně sedělo a těším se, že si to časem opět zopakujeme!
Děkuji všem majitelům za skvělou péči o naše odchovance a za to, že si udělali čas a dorazili! Moc ráda jsem vás všechny viděla!!!


29.8.2010 - výlet na Kačák I

Dnes proběhl první plánovaný sraz našich dětiček a kamarádů, dorazili všichni přihlášení, akorát Camillca s páníčky se drobet zapomněli a tak setkání s maminkou Lilinkou a ostatními proběhlo až skoro na úplném konci.

Krásné fotečky najdete zde, jsou od páníčka Colea alias Viga, Ivana Růžičky. Ivane díky!

Celkově se nás tedy sešlo 13 KK a jedna borderka :)) Jmenovitě dorazili - Mirek s Anuškou, Lucka s Ivanem a Beratkou, Klára s Bailley, Kristýna s Markétou a Bofey, Ivana s Ivanem a Skipem s Colem a Odiem, Marie s Michalem a Clayem, Klára se Cindy a Lucia s Janem a Camillcou. Navíc se k nám přidala Neldova vnučka Bellonka. A za pomoc s dovozem lidiček a příjemnou společnost děkuji kamarádce Pavle Kubesové s borderkou Katynkou.
Srazík se výborně povedl, počasí vyšlo krásně, pejsci si náramně pohráli, my jsme probrali, co jsme mohli, v hospůdce se také příjemně sedělo a těším se, že si to časem opět zopakujeme!
Děkuji všem majitelům za skvělou péči o naše odchovance a za to, že si udělali čas a dorazili! Moc ráda jsem vás všechny viděla!!!


16.5.2010 - ZOO, cvičák Úhonice

Dnes jsme měli srazík s našimi odchovanci z vrhu A a B:)) V plánu byla ZOO a následně přesun na cvičák pro vyzkoušení tunelu, áčka a jiných zábavných věcí a vůbec možnost se proběhnout na volno v bezpečném prostoru:)) Ráno se nás sešla většina před ZOO, prošli jsme ji skoro celou, malý i velký byli šikovní, neřešili lidi, jiná zvířátka, nejvíc se jim líbili ptáčci všeho druhu. V jednu jsme hromadně vyrazili na cvičák, kde už nás čekala Ivča od Skipa a začla další sranda. Všichni byli šikovní, tunel zvládli všichni na výborně, áčko i kladina se jim taky líbila a nejlepší bylo běhání a hraní si se sourozenci.

Pár fotek od Mirka (Anamur) najdete zde a od Štěpána (Basco) najdete zde. Další fotky snad přibudou časem.

Účastníci: Mirek Malý s Anuškou, Štěpánka Škopová s Aidíkem, Lucka Mottlová s Beruškou, Jirka Vrba s Blaise, Klára Bímová s Bailley, Štěpán Chadima s Bascem (většina plus rodinní příslušníci:)) a my s Ribinkou a Bakarkou:))

Děkuju moc všem, kdo dorazili, bylo vidět, že jsou štěňátka opečovávaná a milovaná a vše s páníčky je baví a za to všem majitelům ze srdce děkuji a těším se na další akci, kterou plánujeme na podzim a to pasení.Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozilu Firefox